Eldőlt kik indulhatnak a világbajnokságon | Kajak-Kenu Sport

Kiraktak két kajakost az olimpiai csapatból - Budapest Beacon

Kajak-kenu – Leszüretelték az aranyfát | KormánySport

14(!) magyar arany szombat délután | Kajak-Kenu Sport

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb – Tizenhat érmet szereztek a magyar  versenyzők egyetlen nap alatt - sport
Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb – Tizenhat érmet szereztek a magyar versenyzők egyetlen nap alatt - sport

Kajak-kenu: Szellák nyerte az utánpótlás ob csúcsfutamát

Kajak-Kenu Győr - Rendkívül eredményes volt a 2000 méter klubunk számára,  versenyzőink sorra nyerték az érmeket és szállították a helyezéseket az  intenzív szembeszélben rendezett versenyen. Vidék Bajnok: Béres Áron (C1  Férfi Kölyök
Kajak-Kenu Győr - Rendkívül eredményes volt a 2000 méter klubunk számára, versenyzőink sorra nyerték az érmeket és szállították a helyezéseket az intenzív szembeszélben rendezett versenyen. Vidék Bajnok: Béres Áron (C1 Férfi Kölyök

Magyar éremeső a szegedi kajak-kenu vk-n - sport

Aranyérmes a Hagymási Réka, Medveczky Erika páros a szegedi kajak-kenu vb-n  | Magyar Hang | A túlélő magazin
Aranyérmes a Hagymási Réka, Medveczky Erika páros a szegedi kajak-kenu vb-n | Magyar Hang | A túlélő magazin

Dunakeszi, Göd és Vác sportolóinak eredményei

Magyar kajak-kenu - hírek, cikkek az Indexen

Kajak-kenu: tizenöt arany a pénteki nap mérlege a szegedi ORV-n

UTE Kajak-kenu Szakosztály - Szombaton sem állt meg az "éremeső" Szolnokon,  számoljuk meg együtt, hogy hányszor állhatott fel lila-fehér versenyző a  dobogóra. :) :) Kezdésként a K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500 méter
UTE Kajak-kenu Szakosztály - Szombaton sem állt meg az "éremeső" Szolnokon, számoljuk meg együtt, hogy hányszor állhatott fel lila-fehér versenyző a dobogóra. :) :) Kezdésként a K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500 méter

TEOL - Három paksiért szoríthatunk a hazai rendezésű világbajnokságon

Zöld jelzést kapott a magyar kérelem

Aranyérmekkel tért vissza a kajak-kenu ob-n az olimpiai bajnok Tótka Sándor  - Sportal.hu
Aranyérmekkel tért vissza a kajak-kenu ob-n az olimpiai bajnok Tótka Sándor - Sportal.hu

Egy kivétellel a magyar versenyzők elődöntősök kajak-kenuban

SZOLJON - Négy megyebeli versenyzőnk indul az Európa-bajnokságon

Két friss olimpiai bajnokunk nagy csatáját hozta a vb-válogató | 24.hu

Kiszli Vanda megvédte címét, Czéllai-Vörös Zsófia harmadik női K-1-ben |  JochaPress.hu
Kiszli Vanda megvédte címét, Czéllai-Vörös Zsófia harmadik női K-1-ben | JochaPress.hu