Sportrádió: Jobban csillog a bronznál az ezüst – Kónya Zsófia - NSO

Lemaradt az A döntőről a címvédő magyar férfi váltó - hajdupress.hu

Kónya Zsófia negyeddöntős 500 méteren

Index - Sport - Magyar bíró zárta ki mindkét női short trackesünket

Bronzérmes a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában a téli  olimpián | Euronews
Bronzérmes a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában a téli olimpián | Euronews

Szegedi ötödik hely a rövidpályás gyorskorcsolyázók világbajnokságán |  Szeged Ma
Szegedi ötödik hely a rövidpályás gyorskorcsolyázók világbajnokságán | Szeged Ma

Elődöntős a női és a férfi váltó - Sportal.hu

Telex: Liu Shaolin Sándor futamát törött penge miatt leállították, de az  újraindított versenyt simán nyerte, negyeddöntős 1000 méteren
Telex: Liu Shaolin Sándor futamát törött penge miatt leállították, de az újraindított versenyt simán nyerte, negyeddöntős 1000 méteren

Peking 2022: nem védheti meg címét a magyar férfi gyorskorcsolya váltó

Bronzérmes a magyar vegyes váltó Pekingben

Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - A női váltó ötödik, a férfi hetedik lett -  Hír TV
Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - A női váltó ötödik, a férfi hetedik lett - Hír TV

Férfi 1500 negyeddöntő: háromból három - Infostart.hu

Két testvérpár alkotja a férfi csapatot a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n |  M4 Sport
Két testvérpár alkotja a férfi csapatot a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n | M4 Sport

Téli olimpia: Jászapáti továbbjutott, Kónya kiesett 500 méteren - N

DELMAGYAR - Kónya Zsófia örült, hogy végre nemzetközi versenyen indulhatott

Elődöntős a női és a férfi váltó a rövid pályás  gyorskorcsolya-világbajnokságon | M4 Sport
Elődöntős a női és a férfi váltó a rövid pályás gyorskorcsolya-világbajnokságon | M4 Sport

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Elvették az olimpiai aranyat Liu Shaolin Sándortól, Liu Shaoang bronzérmes  Pekingben
Elvették az olimpiai aranyat Liu Shaolin Sándortól, Liu Shaoang bronzérmes Pekingben

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Téli olimpia: jégen a férfiváltó, Jászapáti Petra és Kónya Zsófia i

Bronzérmes lett a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában | Az  online férfimagazin
Bronzérmes lett a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában | Az online férfimagazin

Nagyszerű magyar sikerek születtek a rövid pályás gyorskorcsolya-világkupa  harmadik állomásán Debrecenben a nyitó napon | Mandiner
Nagyszerű magyar sikerek születtek a rövid pályás gyorskorcsolya-világkupa harmadik állomásán Debrecenben a nyitó napon | Mandiner