Home

érv Bányász Értékelés nike prvy polcas a zapas mentés köhögés Készíts életet

Niké SBL - Niké SBL

Norbert Balogh: Odohrali sme výborný zápas | Dunajskostredský

Liverpool FC - Benfica Lisabon, ONLINE z Liga majstrov dnes (štvrťfinále) |  SPORTNET
Liverpool FC - Benfica Lisabon, ONLINE z Liga majstrov dnes (štvrťfinále) | SPORTNET

FC Košice - oficiálna stránka

Ako keď z chrbta zhodíte ťažký batoh :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna  www stránka futbalového klubu
Ako keď z chrbta zhodíte ťažký batoh :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu

Prešov v derby odplatil Košiciam finálovú prehru | Niké Superliga | Národná  liga v malom futbale
Prešov v derby odplatil Košiciam finálovú prehru | Niké Superliga | Národná liga v malom futbale

Slovan to zvládol aj bez Weissa na lavičke: Zápas ovplyvnili vylúčenie a  pokutový kop | Športky.sk
Slovan to zvládol aj bez Weissa na lavičke: Zápas ovplyvnili vylúčenie a pokutový kop | Športky.sk

Marek Petruš: Zápas bol o jednom góle, no dostali sme ho my - SME | Východ

Slovan hral počas prvého polčasu úplne tragicky. Kouč Weiss im povedal len  dve vety a vyvodí aj dôsledky (video) - SITA.sk
Slovan hral počas prvého polčasu úplne tragicky. Kouč Weiss im povedal len dve vety a vyvodí aj dôsledky (video) - SITA.sk

Premier League: Frank Lampard s ostrou kritikou po Chelsea - City | Šport.sk

Bystrické ´pumy´ trápili Piešťanské Čajky, vyhrali prvý polčas + HLASY

Možno druhý najlepší zápas v sezóne, no Levice odolali (pozápasové  rozhovory) :: BCPrievidza.sk
Možno druhý najlepší zápas v sezóne, no Levice odolali (pozápasové rozhovory) :: BCPrievidza.sk

Zlatá edícia kopačiek Neymarovi nesedí | TVNOVINY.sk

KFC Komárno | Komárno

Famózny obrat belasých. Prvý polčas nám absolútne nevyšiel, ale v tom  druhom sme nedali súperovi žiadnu šancu. Slovanisti otočili zápas z 0:2 na  4:2. Góly: Barseghyan, Green, Agbo, Jeřábek M. (Vlastný gól
Famózny obrat belasých. Prvý polčas nám absolútne nevyšiel, ale v tom druhom sme nedali súperovi žiadnu šancu. Slovanisti otočili zápas z 0:2 na 4:2. Góly: Barseghyan, Green, Agbo, Jeřábek M. (Vlastný gól

Konferenčná liga: ŠK Slovan Bratislava - PAOK Solún 0:0 | Šport.sk